Şirket Profili

İntel iletişim 1994 yılında İstanbul’da telekomünikasyon sektörüne teknik servis hizmeti sunarak ticari faaliyetlerine başlamıştır. 11 ocak 2001 yılında İntellicel İletişim ve Elektronik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketini kurarak telekomünikasyon sektöründe kurumsal anlamda hizmet vermeye başlamıştır.

Yıllarca çeşitli markaların ürünlerinin ithalat, toptan ve perakende satış ile satış sonrası hizmetini veren İntellicel İletişim başarı yolunda hız kesmeden devam etmektedir. İlklerin öncüsü olmayı hedefleyen İntellicel İletişim 2008 yılından bu yana birçok distribütörlük için adım atarak Türkiye’de ilk kez televizyonlu, çift sim kart olma özelliği ile öne çıkan markalarında Türkiye distribütörü olmuştur. Sektördeki yerini daha da büyütmeyi amaç edinen firmamız yeni markaları ile de sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Türkiye’de FLYING, LEAGUER, BLACK MOUNTAİN gibi birçok marka ile öne çıkan İntellicel İletişim geniş bayi ağı ile faaliyetlerine devam etmekte ve İntellicel markaları gros marketler ve zincir marketlerde tüketiciyle buluşmaktadır. İntellicel İletişim kaliteli ürün ve hizmet geliştirmek için gelişmiş teknolojilerin ve yaratıcı fikirlerin uygulanmasının önemine inanmakta ve konusunda uzman kadrosu ile gelecekte kendini daha büyük hedeflere hazırlamaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına dağılan markalarımızın bayileri ile müşterilerine iletişim ihtiyaçlarını güvenilir kaynaktan sunmanın rahatlığını yaşamaktadır. İntellicel İletişim olarak bizler hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli ürün ve hizmetleri düşük maliyetle rekabetçi pazara sunmanın saygın bir firma olabilmek için son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. ”İnsan için hizmet, insan için teknoloji” yaklaşımı ile çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyeti birinci hedefimiz. Zamanı yakalayan ve devamlılık içeren gelişim politikasıyla sektöre ve yaşama katkılarını sürdürecektir.